Online beseda s šéfredaktorkou časopisu ZORA

Publikováno 19.06.2023 13:31 Železník Vojtěch


Obrázek
Začíná: 28.06.2023 17:00
Končí: 28.06.2023 17:00
Kde: Online

Online beseda s šéfredaktorkou časopisu Zora, Danielou Thampy

ZORA - časopisy pro nevidomé a slabozraké

"Celkem 15 periodik, 7 druhů záznamů zpřístupňujících informace z různých oblastí lidem s těžkým zrakovým postižením to je ZORA."
Srdečně vás zveme na online besedu s šéfredaktorkou Zory, paní Danielou Thampy

 KDY?   Ve středu 28. června v 17:00 hodin

KDE?    v aplikaci Teams – přihlašovací formulář na tomto odkazu:
https://1url.cz/@prihlaseni_beseda_Daniela_Thampy

Srdečně vás zveme na online besedu s šéfredaktorkou Zory, paní Danielou Thampy. Povídat si budeme o fungování redakce, o jednotlivých časopisech a vizi do budoucna. Prostor bude i pro vaše dotazy a připomínky.

Na tuto besedu je nutné se přihlásit pomocí formuláře Microsoft. Pokud byste měli jakékoliv potíže s vyplněním formuláře, kontaktujte telefonicky Petru Trunečkovou na tel:736 671 586 Ta vám s vyplněním pomůže. Případně kontaktujte pracovníka SONS ve vašem okolí. Formulář lze vyplnit z jakéhokoliv počítače, či mobilního zařízení. Není tedy třeba vyplňovat z vlastního počítače.
Po vyplnění formuláře, vám bude na email zaslán odkaz pro připojení ke schůzce. Nejpozději však hodinu před plánovaným začátkem akce. Tedy v 16:00. Přihlášky provedené po 16:00 Již nebudeme schopni odbavit.
Formulář se vám zobrazí také po načtení QR kódu pod tímto příspěvkem

Místnost v Teams bude přístupná od 16:00. Od této doby do 17 je dobré využít k vyzkoušení funkčnosti připojení a mikrofonu. Po 17:00 již nemáme kapacitu tyto záležitosti řešit. Děkujeme za pochopení.

Těšíme se na Vás!

Technické podmínky účasti – stabilní připojení k internetu, funkční PC nebo mobil, sluchátka a mikrofon, je-li třeba. Pro poklidný průběh akce doporučujeme vyhradit si čas pouze na tuto aktivitu, zvolit vhodné a klidné prostředí bez zbytečných ruchů okolí. Děkujeme.
Doporučujeme také pročíst si návod a informace o připojování na následujícím odkazu.https://www.sons.cz/Navod-na-pripojeni-ke-schuzce-v-MS-Teams-P4012017.html

 

 


Obrázky

QR kód pro načtení přihlašovacího formuláře QR kód pro načtení přihlašovacího formuláře