Online beseda s Lenkou Kreidlovou z výcvikového střediska vodících psů SVVP

Publikováno 16.11.2022 14:24 Železník Vojtěch


Obrázek

Pozvánka na online besedu s Lenkou Kreidlovou ze střediska výcviku vodících psů – SVVP.

KDY?    Ve středu 23. listopadu 17:00 hodin

KDE?    v aplikaci Teams – přihlašovací formulář na tomto odkazu:

https://forms.office.com/r/rj395sUyc7

 

Vodící pes –nejlepší přítel i anděl strážný na cestách tmou

Srdečně vás zveme na besedu nejen o výcviku vodících psů s paní Ing. Lenkou Kreidlovou, vedoucí Střediska výcviku vodících psů v Praze Jinonicích.

Povídat si budeme o všem, co s vodícími psy souvisí. O vhodných plemenech, o výcviku, o možnostech, které vodící pes nevidomému přináší a jak mu pomáhá v praxi, ale zabrousíme i do historie vzniku Střediska výcviku vodících psů a jeho provozu dnes. Prostor bude samozřejmě i pro vaše dotazy.

Na tuto besedu je nutné se přihlásit pomocí formuláře Microsoft. Pokud byste měli jakékoliv potíže s vyplněním formuláře, kontaktujte telefonicky Petru Trunečkovou na tel:736 671 586 Ta vám s vyplněním pomůže. Případně kontaktujte pracovníka SONS ve vašem okolí. Formulář lze vyplnit z jakéhokoliv počítače, či mobilního zařízení. Není tedy třeba vyplňovat z vlastního počítače.
Po vyplnění formuláře, vám bude na email zaslán odkaz pro připojení ke schůzce. Nejpozději však hodinu před plánovaným začátkem akce. Tedy v 16:00. Přihlášky provedené po 16:00 Již nebudeme schopni odbavit.
Formulář se vám zobrazí také po načtení QR kódu pod tímto textem.

Místnost v Teams bude přístupná od 16:00. hodin. Od této doby do 17 je dobré využít k vyzkoušení funkčnosti připojení a mikrofonu. Po 17:00 hodině již nemáme kapacitu tyto záležitosti řešit. Děkujeme za pochopení.

Těšíme se na Vás!

Technické podmínky účasti – stabilní připojení k internetu, funkční PC nebo mobil, sluchátka a mikrofon, je-li třeba. Pro poklidný průběh akce doporučujeme vyhradit si čas pouze na tuto aktivitu, zvolit vhodné a klidné prostředí bez zbytečných ruchů okolí. Děkujeme.
Doporučujeme také pročíst si návod a informace o připojování na následujícím odkazu.https://www.sons.cz/Navod-na-pripojeni-ke-schuzce-v-MS-Teams-P4012017.html

Za tým SONS online, Hanka Petrová


Obrázky

QR kód pro načtení přihlašovacího formuláře k besedě QR kód pro načtení přihlašovacího formuláře k besedě