Lorňon - červenec 2015

Publikováno 26.06.2015 22:08 Odbočka Jeseník


Obrázek

LornonLogo-vel (jpg; 18 KB)

 

LORŇON - PROGRAM NA ČERVENEC 2015:

 

ZAČÍNAJÍ PRÁZDNINY, KRÁSNÝ ČAS SLUNÍČKA, KOUPÁNÍ A PROCHÁZEK PŘÍRODOU, ALE TAKÉ VYLÉZAJÍ KLÍŠŤATA A RŮZNÝ HMYZ, NA KTERÝ SI MUSÍME DÁVAT POZOR. PROTO JSME  V ČERVNU NA PREZENTACÍCH ODBOČKY SONS PRO VEŘEJNOST VYRÁBĚLI ANÝZOVÉ KULIČKY JAKO PREVENCI NAŠEHO ZDRAVÍ. ČEKAJÍ NÁS PRÁZDNINOVÉ AKTIVITY, STOLNÍ HRY, VYCHÁZKY, RELAXAČNÍ PLAVÁNÍ A VŠE CO SI BUDETE PŘÁT. KRÁSNÉ LÉTO VŠEM!!!

ÚTERNÍ VYCHÁZKY DLE VAŠEHO ZÁJMU. OPĚT PLATÍ, ŽE JE NUTNÉ SE V PONDĚLÍ TELEFONICKY KONTAKTOVAT, ČEKAJÍ NÁS SKLENÍKY V SVČ DUHA, IVA MALÁ BUDE  VYJÍŽDĚT ZA ČLENY SONS DO JEJICH PŘIROZENÉHO PROSTŘEDÍ, CHOD PRACOVIŠTĚ BUDE ZAJIŠTOVAT A. BARDOŇ, V. MRŇKOVÁ A O. KALENSKÁ.

KLUBY KAŽDOU STŘEDU OD 14.00 - 17.00 HODIN.

  1. 7.  ČTENÁŘSKÝ KLUB - Vyhledávání informací z internetu, poslech hudby

  8. 7.  SEBEOBSLUHA - Zeleninový salát s červenou řepou

15. 7.  KLUB ŠIKULA - malování na hedvábí

22. 7.  ESTETIČNO A ROZVOJ OSOBNOSTI - vliv bylinek na organismus s paní Miladou Vintrovou

PRÁZDNINOVÉ AKTIVITY PRO RODINNÉ PŘÍSLUŠNÍKY SONS, STOLNÍ HRY PRO NS A SOUTĚŽE KAŽDOU STŘEDU OD 8.00 DO 12.00

RELAXAČNÍ PLAVÁNÍ  LÁZNĚ  JESENÍK  V ÚTERÝ 21. 7. 15.00 PRO 22 OSOB

NEDÁVNO NÁS NAVŠTÍVILI ZÁSTUPCI FIRMY SAGITTA A ADAPTECH ZAMĚŘENÉ NA LIDI SE ZRAKOVÝM POSTIŽENÍM. FIRMA ADAPTECH EXISTUJE DÉLE NEŽ 10 LET A ZAMĚSTNÁVÁ LIDI SE ZRAKOVÝM HANDICAPEM.

JEJÍ ZÁSTUPCE PAN KAVAN NÁM PŘEDVEDL ČTEČKU, NOVÝ MOBILNÍ TELEFON OD FIRMY CAPSIS A DALŠÍ VELMI ZAJÍMAVÉ POMOCNÍKY PRO LIDI, KTEŘÍ SI S JEJICH POMOCÍ OBOHATÍ ŽIVOT A ZÍSKAJÍ TAK NĚCO JAKO DRUHÉ OČI.

FIRMA SAGITTA ROVNĚŽ PŘEDVEDLA POSLEDNÍ NOVINKY A JEJÍ ZÁSTUPCE PAN KACHEL NÁM ŘEKL, ŽE JE TO PRVNÍ FIRMA S TISKÁRNOU, KTERÁ TISKNE BÍLE NA ČERNÉM POZADÍ S POMOCÍ BÍLÉHO TONERU.

KAMEROVÉ ZVĚTŠOVACÍ LUPY S HLASOVÝM VÝSTUPEM A PODOBNÉ NOVINKY NÁS VELMI PŘEKVAPILY SVOU DOKONALOSTÍ.

 

DÁLE SE KONALY VZDĚLÁVACÍ BESEDY PRO ZŠ O NS, PREZENTACE PRO VEŘEJNOST S NÁZVEM VYROBENO POD HOROU DĚDA PRADĚDA VE SPOLUPRÁCI S OKRESNÍ HOSPODÁŘSKOU KOMOROU, PREZENTACE VÝROBKŮ Z KLUBU ŠIKULA V RÁMCI DUN POD NÁZVEM NAŠE PŘÁNÍ VAŠE PŘÁNÍ  SE KONALY PREZENTACE V RÁMCI TÝDNE NEZISKOVÝCH ORGANIZACÍ.

TAKÉ SE U NÁS MALOVALO, ČÁSTEČNĚ JSME UPRAVILI KANCELÁŘ A VYBAVILI JI NOVÝM NÁBYTKEM. VĚŘÍME, ŽE SE NAŠIM ČLENŮM BUDE NOVÝ INTERIÉR LÍBIT.

 

PŘIŠLY VELKÉ ZMĚNY,

MÁME NOVÉ STĚNY.

TA KRÁSA SE NÁM SNAD ZDÁ,

PRÁCE FIRMY MBA!!!

 

JE TO PRAVDA NEBO NENÍ?

DOŠLO NOVÉ VYBAVENÍ.

PRSA SE NÁM PÝCHOU DMOU

NAD TOU KRÁSOU ZÁVRATNOU!!!

 V. MRŇKOVÁ

 

Citátek: Člověk vidí svět skoro vždy brýlemi citu, a podle barvy skla jeví se mu temný, nebo purpurově jasný. Hans Christian Andersen