Cesta k samostatnosti v domácnosti, ve městě a podnikání Beseda s nevidomým Karlem Giebischem

Publikováno 06.02.2023 10:39 Železník Vojtěch


Obrázek

Pozvánka na online besedu s karlem Giebischem

KDY?    Ve středu 22. února, 17:00 hodin

KDE?    v aplikaci Teams – přihlašovací formulář na tomto odkazu:
https://forms.office.com/pages/responsepage.aspx?id=OUpVVwzsPkyNjI37NARprFlxDeuXf_FLn7wAKLk5T0tUOEpOMTFLUlNSUUpFOTMzVDlYSk5YU0UyVi4u

Cesta k samostatnosti v domácnosti, ve městě a podnikání

Srdečně vás zveme na další online besedu, o cestě k samostatnosti v domácnosti, ve městě a podnikání. Tentokrát s nevidomým Karlem Giebischem o touze a cestě k soběstačnosti ve všech oblastech života.

Přijďte si poslechnout povídání ze života. O kompenzaci zraku v domácnosti, v exteriéru i podnikání.

O tom, do jaké míry mohou aktuálně dostupné moderní technologie pomáhat úplně nevidomému člověku. O překážkách, které každodenně překonává a o tom, co jej neustále posouvá dále.

Těšíme se na vás

Na tuto besedu je nutné se přihlásit pomocí formuláře Microsoft. Pokud byste měli jakékoliv potíže s vyplněním formuláře, kontaktujte telefonicky Petru Trunečkovou na tel:736 671 586 Ta vám s vyplněním pomůže. Případně kontaktujte pracovníka SONS ve vašem okolí. Formulář lze vyplnit z jakéhokoliv počítače, či mobilního zařízení. Není tedy třeba vyplňovat z vlastního počítače.
Po vyplnění formuláře, vám bude na email zaslán odkaz pro připojení ke schůzce. Nejpozději však hodinu před plánovaným začátkem akce. Tedy v 16:00. Přihlášky provedené po 16:00 Již nebudeme schopni odbavit.
Formulář se vám zobrazí také po načtení QR kódu pod tímto příspěvkem.

Místnost v Teams bude přístupná od 16:00. hodin. Od této doby do 17 je dobré využít k vyzkoušení funkčnosti připojení a mikrofonu. Po 17:00 hodině již nemáme kapacitu tyto záležitosti řešit. Děkujeme za pochopení.

Těšíme se na Vás!

Technické podmínky účasti – stabilní připojení k internetu, funkční PC nebo mobil, sluchátka a mikrofon, je-li třeba. Pro poklidný průběh akce doporučujeme vyhradit si čas pouze na tuto aktivitu, zvolit vhodné a klidné prostředí bez zbytečných ruchů okolí. Děkujeme.
Doporučujeme také pročíst si návod a informace o připojování na následujícím odkazu.https://www.sons.cz/Navod-na-pripojeni-ke-schuzce-v-MS-Teams-P4012017.html


Obrázky