Zámek Uherčice
ZÁMEK UHERČÍCE
Ve čtvrtek 21. května jsme se v 10 hodin vydali na plánovanou návštěvu nově opraveného zámku Uherčice.
Nejdříve nás čekal společný oběd v restauraci, který nám dopředu objednala paní Navrátilová. Pak jsme se vydali na zámek, kde na nás čekala průvodkyně, která nás provedla zámkem, zajímavým způsobem nás seznámila s historií a dovolila nám osahat některé zajímavé exponáty.
Byl to velmi příjemný a zajímavý výlet, který si v budoucnu rádi zopakujeme.
Hodnocení výletu nejmladší účastnicí Laury.
“Výlet se mi líbil. Jeli jsme na zámek do Uherčic.
Nejprve jsme byli na obědě, měla jsem palačinky s nutellou. Potom jsme vyrazili na zámek. Prohlídka se mi moc líbila, ale bolely mě strašně nohy, musela jsem poposedat. Jezdím se zrakáčema moc ráda, je s nimi sranda.“


