Úspěšný koncert zpěváka Radka Žaluda a kytaristy Filipa Moravce v Zábřehu

Publikováno 22.05.2018 09:36 Filgasová Dagmar


Obrázek
Začíná: 09.05.2018 17:00
Končí: 09.05.2018
Kde: Zábřeh

DNY UMĚNÍ NEVIDOMÝCH NA MORAVĚ

Radek Žalud a Filip Moravec, Zábřeh

 

Termín konání:   9. 5. 2018 od 17 hodin

Místo konání      Základní umělecká škola Zábřeh, sál

Organizátor:       SONS ČR, z.s., oblastní odbočka Šumperk

Koncert trval:     80 minut

Zúčastnilo se:     30 lidí převážně z řad veřejnosti

Propagace:          výlep plakátů, osobní pozvání přátel a členů, pozvánky zaslány do škol, na úřady, do domova důchodců, na Charitu Zábřeh, do zábřežských obchodů

 

Článek k události:

Zábřežští milovníci kvalitní hudby a zpěvu si mohli ve středu 9. května 2018 na Základní umělecké škole poslechnout nevidomého zpěváka Radka Žaluda s kytarovým doprovodem Filipa Moravce.

Tento nádherný koncert, který se konal v rámci 24. ročníku festivalu Dny umění nevidomých na Moravě, byl v Zábřehu poprvé a probíhal v komornějším duchu. I když publikum nebylo velké, kouzelnou atmosféru v sále to neovlivnilo. Naopak. Obecenstvo bylo nadšené a všichni si to užívali. 

Oba umělci ukázali, jak má vypadat profesionální vystoupení. Z úst Radka Žaluda zazněly písně klasické, populární i muzikálové. Filip Moravec pak předvedl, co umí s kytarou.  Kdo zaváhal a nepřišel, přišel opravdu o hodně.

Jsme rádi, že naše šumperská odbočka SONS ČR, z. s., vám mohla zprostředkovat tento nevšední a nezapomenutelný zážitek. Věříme, že si naše akce oblíbíte a budeme se setkávat častěji.  

 

Akci podpořili:

Město Zábřeh

Ministerstvo kultury

Olomoucký kraj


Obrázky