Tóny v šeru

Publikováno 17.01.2025 13:55 Odbočka Vrchlabi


Obrázek

 

Tóny v šeru ožívají díky Světlušce

 

S obrovskou radostí a vděčností bychom chtěly poděkovat Nadačnímu fondu Českého rozhlasu – Světluška za schválení a podporu našeho projektu Tóny v šeru. Díky Světlušce se sen, který dlouho zrál, začíná měnit ve skutečnost – v prostor naplněný zvukem, klidem, vibracemi a bezpečím.

 

Jsme nadšené, že díky této podpoře můžeme postupně pořizovat kvalitní hudební nástroje a vytvářet tak prostředí pro muzikoterelaxační aktivity určené lidem se zrakovým postižením. Zvuk zde není jen hudbou – stává se prostředkem ke zklidnění, propojení, vnímání vlastního těla i emocí.

 

Každý nově pořízený nástroj má své místo a smysl. Pečlivě vybíráme takové, které nabízejí bohatý zvuk, jemné vibrace a jsou vhodné pro citlivou práci s klienty. O to větší radost máme z toho, že můžeme dát přednost kvalitě, která se v těchto aktivitách skutečně projeví.

 

Podpora Světlušky pro nás neznamená jen finanční pomoc. Je to především důvěra v myšlenku projektu, v jeho smysl a přínos. Díky ní můžeme rozvíjet aktivity, které přinášejí ztišení, radost, uvolnění a nové prožitky tam, kde je sluch jedním z nejdůležitějších mostů ke světu.

 

Děkujeme Světlušce za světlo, které do projektu Tóny v šeru vnáší. Velmi si vážíme této podpory a těšíme se na vše, co díky ní může vzniknout.

S vděčností Lenka a Karolína OO SONS VRCHLABÍ