Online beseda s Janou Kuklovou - KIKIRIKI GAMES

Publikováno 02.06.2022 11:36 Železník Vojtěch


Obrázek
Začíná: 08.06.2022 17:00
Končí: 08.06.2022 18:00
Kde:

Beseda nejen o vzniku audiohry pro nevidomé

Přijměte pozvání na online besedu s Janou Kuklovou, která stojí za vznikem bezbariérového herního studia KIKIRIKI GAMES a blind friendly hry pro mobilní telefony To The Dragon Cave.

KDY:      středa 8. června od 17:00

KDE:      v aplikaci Teams – přihlašovací formulář na tomto odkaze:

https://forms.office.com/r/cdvmcRpu72

Dozvíte se jak a proč tato hra vznikla a vše co vás bude zajímat, prostor bude i pro vaše otázky.

Na tuto besedu je nutné se přihlásit pomocí formuláře Microsoft. Pokud byste měli jakékoliv potíže s vyplněním formuláře, kontaktujte telefonicky Petru Trunečkovou na tel:  736671586. Ta vám s vyplněním pomůže. Případně kontaktujte pracovníka SONS ve vašem okolí. Formulář lze vyplnit z jakéhokoliv počítače, či mobilního zařízení. Není tedy třeba vyplňovat z vlastního počítače.
Po vyplnění formuláře, vám bude na email zaslán odkaz pro připojení ke schůzce. Nejpozději však hodinu před plánovaným začátkem akce. Tedy v 16:00.
V tento čas bude také schůzka zpřístupněna, pro zkušební připojení.
Formulář se vám zobrazí také po načtení QR kódu, který naleznete níže v galerii fotek.

Ve formuláři prosíme vyplňte vaši emailovou adresu, jméno a příjmení, město či obec a zda máte či nemáte zrakové postižení.

Setkáme se ve středu 8. června v 17:00 hodin v prostředí aplikace Teams. Besedu můžete sledovat na počítači, tabletu či mobilním telefonu. Pro hladký a příjemný průběh besedy je důležité, aby účastníci uměli vypnout a zapnout mikrofon. Pokud si nejste jistí, jak tuto funkci na vašem zařízení ovládat, prosíme kontaktujte Jirku Sedláčka na tel: 732876513. Rád vám poradí, jak na to.
Můžete také využít návodu na připojení, který jsme pro vás zpracovali a je umístěn na naší webové stránce. Přímý odkaz na návod: https://1url.cz/@navod_pripojeni_ms_teams
Schůzka bude přístupná od 16:00 pro vyzkoušení funkčnosti vašeho připojení. Odkaz na ni, vám bude zaslán po vyplnění formuláře, viz. Výše.

 

Těšíme se na Vás


Obrázky

QR kód pro načtení přžihlašovacího formuláře. QR kód pro načtení přžihlašovacího formuláře.