Lorňon - únor 2016

Publikováno 26.01.2016 21:04 Odbočka Jeseník


Obrázek

 

 

 

 

banner noviny (jpg; 49 KB)

 

 

NOVÝ ROK SE UŽ OPĚT ROZJÍŽDÍ. NA OBLASTNÍ RADĚ NÁS  PŘIVÍTAL NÁŠ PŘEDSEDA ALEKOS BARDOŇ A POPŘÁL NÁM HODNĚ ÚSPĚCHŮ  V NASTÁVAJÍCÍM ROCE. ZHODNOTIL PLÁN ČINNOSTI ZA ROK 2015 A NASTÍNIL VÝZNAMNÉ AKCE V ROCE 2016.  

NA ČTENÁŘSKÉM KLUBU JSME PROŽILI HEZKÉ ODPOLEDNE S OSLAVENKYNÍ JANOU KELLOVOU, KTERÁ JAKO VŽDY PŘIPRAVILA OKÁZALOU HOSTINU PŘI PŘÍLEŽITOSTI TENTOKRÁT SVÝCH 55. NAROZENIN. A MICHAL KELLE SKLÁDAL NOVÉ PUZZLE JAKO PROFESIONÁL, ZA CHVILKU MĚL SLOŽENO BEZ CHYBIČKY. KLUB BYL OBOHACEN RECITACÍ, POSLECHEM HUDBY A DOŠLO I NA TANEC. 

V KLUBU ŠIKULA  JSME  ZAČALI PŘIPRAVOVAT POHLAZENÍ PO SRDÍČKÁCH NA ÚNOROVÝ SVÁTEK SVATÉHO  VALENTINA. POD RUKAMA NÁM VZNIKALI ANDĚLÍČCI, OZDOBNÍ HLEMÝŽDI I NAZDOBENÉ KOLÍČKY, KTERÉ BUDOU SLOUŽIT K UZAVÍRÁNÍ DÁRKOVÝCH SÁČKŮ.

IVA  NÁM POŘÍDILA NOVÉ SKLÁDAČKY - PUZZLE A HLAVOLAMY, TAKŽE SE MÁME NA CO TĚŠIT.

V MĚSÍCI BŘEZNU SE V PROSTORÁCH KATOVNY USKUTEČNÍ VÝSTAVA V RÁMCI DUN OBRAZŮ NEVIDOMÉHO MALÍŘE JONATHANA HUXLEYHO, JEHOŽ OBRAZY BYLY SOUČÁSTÍ VÝSTAVY DUN OO OLOMOUC NA VÝSTAVIŠTI FLORA.

KERAMIKA V SVČ DUHA KAŽDÉ ÚTERÝ OD 8.00 DO 11.00 

ÚTERNÍ VYCHÁZKY Z DŮVODU NEVLÍDNÉHO POČASÍ  BUDOU NAHRAZENY KERAMIKOU V SVČ DUHA  A OD 11.00 HODIN SOCIÁLNÍMI KLUBY ZAMĚŘENÝMI NA SPOLEČNÉ 

POSEZENÍ, NÁKUPY, ŘEŠENÍ OSOBNÍCH PROBLÉMŮ. ZÁJEMCI VOLEJTE 736 671 586 

PROGRAM JE PESTRÝ A KAŽDÝ Z VÁS SI JISTĚ NAJDE TO, CO HO BAVÍ.

TĚŠÍME SE NA VÁS.

KLUBY KAŽDOU STŘEDU OD 14.00 - 17.00 HODIN.

KLUBOVÁ ČINNOST:

3. 1.     ČTENÁŘSKÝ KLUB - ZE STARÝCH POVĚSTÍ ČESKÝCH OD ALOISE JIRÁSKA

10. 2.   SEBEOBSLUHA -  TVAROHOVÁ BÁBOVKA. VÝROBKY V ROCE 2016  MŮŽETE VYTVÁŘET DLE VLASTNÍHO ZÁJMU A VZORKY DONÉST NA KLUB. LETOS NEJSOU URČENI VÝROBCI, VŠE ZÁLEŽÍ NA VAŠEM INDIVIDUÁLNÍM PŘÍSTUPU.

17. 2.   KLUB ŠIKULA - ENKAUSTIKA 

24. 2.   ESTETIČNO A ROZVOJ OSOBNOSTI - AROMATERAPIE 

 

V KLUBU ŠIKULA JSME SE PŘI NAŠÍ VÝTVARNÉ ČINNOSTI VYŘÁDILI. DO TOHO NÁM HRÁL PAVEL JURA NA KYTARU, JIRKA NAVRÁTIL FOTIL OSTOŠEST A JÁ VLAĎKA JSEM KROMĚ VÝROBY ANDĚLÍČKŮ PŘEDNÁŠELA ZE SVÉ SBÍRKY DĚTSKÝCH BÁSNIČEK. OSTATNÍ TVOŘILI A BYLI JSME VELICE  HODNÍ, PROTOŽE NÁS NAŠE ČINNOST ZAUJALA. A KDO SI HRAJE, TEN NEZLOBÍ. JE KRÁSNÉ, KDYŽ SI UVĚDOMÍME, ŽE PRO MNOHÉ JSME JEDINÁ RODINA, KTEROU MAJÍ. O TO VÍC JSME RÁDI, ŽE NA KLUBY RÁDI CHODÍ A ŽE JIM PŘINÁŠEJÍ RADOST.

V KLUBU ESTETIČNO A ROZVOJ OSOBNOSTI BYLO HUDEBNÍ POSEZENÍ S HARMONIKOU.

A NAŠE HLASIVKY DOSTALY ZABRAT.