Lorňon - říjen 2015

Publikováno 30.09.2015 16:20 Odbočka Jeseník


Obrázek
Začíná: 01.10.2015
Končí: 31.10.2015
Kde:

 

 

 

 (jpg; 49 KB)

A JE TADY PODZIM, KRÁSNÝ ČAS BAREV, KAŠTANŮ I PODZIMNÍ NOSTALGIE. ČEKAJÍ NÁS DALŠÍ AKTIVITY, POKRAČOVAT BUDOU I TRHY, NA KTERÝCH SE NAŠE ODBOČKA PREZENTUJE SVÝMI VÝROBKY, AŤ UŽ ENKAUSTICKÝMI PŘÁNÍČKY NEBO KUCHAŘSKÝMI VÝTVORY A PŘEBYTKY ZE ZAHRÁDEK, A TO AŽ DO KONCE ŘÍJNA, NYNÍ NA MASARYKOVĚ NÁMĚSTÍ.

 

ÚTERNÍ VYCHÁZKY DLE VAŠEHO ZÁJMU. OPĚT PLATÍ, ŽE JE NUTNÉ SE V PONDĚLÍ TELEFONICKY KONTAKTOVAT 736 671 586.

KLUBY KAŽDOU STŘEDU OD 14.00 - 17.00 HODIN.

KLUBOVÁ ČINNOST:

7. 10. ČTENÁŘSKÝ KLUB       TŘICET LET NA ZLATÉM SEVERU - JAN ESKYMO WELZL

14. 10. SEBEOBSLUHA          BRAMBOROVÝ DÝCHÁNEK

21. 10. KLUB ŠIKULA             TVORBA KYTIČEK ZE SILONEK

 

POSLEDNÍ ZÁŘIOVÉ RELAXAČNÍ PLAVÁNÍ SE SETKALO  OPĚT S VELKÝM OHLASEM A VŠECH 30 OSOB SI ODNÁŠELO KRÁSNÉ ZÁŽITKY A RADOST Z MÍČOVÝCH VODNÍCH HRÁTEK.

 

KAŽDOU SOBOTU PROBÍHAJÍ TRHY, KTERÝCH SE ZÚČASTŇUJEME ZA NAŠI ODBOČKU. ZATÍM POSLEDNÍ SE USKUTEČNILY 19. ZÁŘÍ V KOMORNÍM PROSTŘEDÍ  V AREÁLU BÝVALÉHO MORAVOLENU 04 - VEDLE SONSU - KDY VEŘEJNOST PROJEVILA  VELKÝ ZÁJEM O ŽIVOT NEVIDOMÝCH SPOLUOBČANŮ. NA TYTO TRHY S SEBOU PRAVIDELNĚ NOSÍME PROPAGAČNÍ MATERIÁLY, ABYCHOM PŘIBLÍŽILI NÁVŠTĚVNÍKŮM ŽIVOT LIDÍ S ÚPLNOU NEBO ČÁSTEČNOU ZTRÁTOU ZRAKU.

V PONDĚLÍ 22. ZÁŘÍ SE  NA NÁMĚSTÍ SVOBODY KONALA AKCE S NÁZVEM PODZIMNÍ ODPOLEDNE PRO ZDRAVÍ A PRO RADOST, KTEROU POŘÁDAL KLUB ZDRAVÍ, VE SPOLUPRÁCI S NAŠÍ ODBOČKOU.  VEŘEJNOST SI VYZKOUŠELA AKTIVITY PRO ZDRAVÍ, AŤ UŽ JÍZDU NA KOLOBĚŽKÁCH, TRAMPOLÍNU, NÁCVIK CHŮZE SE ZAVÁZANÝMA OČIMA,  NECHALI SI ZMĚŘIT TLAK, KAPACITU PLIC A ZKUSILI MNOHÉ DALŠÍ AKTIVITY CELKEM NA OSMI STANOVIŠTÍCH. VELMI RÁDI JSME SE PODÍLELI NA CHODU TÉTO ZAJÍMAVÉ AKCI.

DNE 14. 10. PROBĚHNE VEŘEJNÁ SBÍRKA PRO SONS BÍLÁ PASTELKA, LETOS PRO NÁS BUDOU VYBÍRAT PENÍZKY STUDENTI STŘEDNÍ ŠKOLY STROJNÍ Z JESENÍKU.

V ÚTERÝ 20. 10. V 10.00 HODIN SE V JESENICKÉM SQUASHI  U AUTOBUSÁKU USKUTEČNÍ PODZIMNÍ TURNAJ V BOULINGU. TĚŠÍME SE NA VAŠI ÚČAST.

 VE STŘEDU 21. 10. VE 13.00 HODIN BUDE JEDNÁNÍ OBLASTNÍ RADY, PROGRAM: INFORMACE ZE ŠKOLENÍ PRACOVNÍKU SONS V OTROKOVICÍCH A PŘÍPRAVA NA OBLASTNÍ SHROMÁŽDĚNÍ DNE 4. 11. 2015 V 9.00 VE ZDRAVÉ KAVÁRNĚ.

VELMI NÁS POTĚŠILA EVANGELICKÁ CÍRKEV, KTERÁ PRO NAŠI JESENICKOU ODBOČKU USPOŘÁDÁ  ČTYŘI ADVENTNÍ KONCERTY V KOSTELE NA HUSOVĚ ULICI.  VÝTĚŽEK  AKCE JE NA PROVOZ ODBOČKY  JESENÍK.

V ŘÍJNU ZAČNOU OPĚT KURZY KERAMIKY A TVOŘENÍČKA V SVČ DUHA,  PRAVDĚPODOBNĚ V PÁTEK OD 9 HODIN. ZÁJEMCI VOLEJTE.