Lorňon - listopad 2016

Publikováno 28.10.2016 19:40 Odbočka Jeseník


Obrázek
Začíná: 01.11.2016
Končí: 30.11.2016
Kde:

A MÁME TADY LISTOPAD. ŘÍKÁ SE, ŽE KDYŽ ZAČÁTKEM LISTOPADU SNĚŽÍ, MÍVÁ SNÍH PAK VÝŠKU VĚŽÍ. AŤ UŽ TO LETOS BUDE JAKKOLI, POHLED Z OKNA JE V KAŽDÉM ROČNÍM OBDOBÍ KRÁSNÝ A NA PODZIM OBZVLÁŠŤ. BARVY KOLEM NÁS JSOU FASCINUJCÍ. A TAK SI ŘÍKÁM, ŽE PODZIM VŮBEC NEMUSÍ BÝT SMUTNÝ, STAČÍ SE ROZHLÉDNOUT.

KAŽDOU STŘEDU OD 14.00 KLUBOVÁ ČINNOST DO 17.00

  1. 11. ČTENÁŘSKÝ KLUB - POSEZENÍ PŘI SVÍČKÁCH A HUDBĚ
  2. 11. SEBEOBSLUHA - BUBLANINA
  3. 11. KLUB ŠIKULA - DEKUPÁŽ, UBROUSKOVÁ TECHNIKA
  4. 11. ESTETIČNO A ROZVOJ OSOBNOSTI - AROMATERAPIE

KAŽDOU STŘEDU OD 8.30 AŽ DO 30. BŘEZNA 2017 KERAMIKA SVČ DUHA.

KANCELÁŘSKOU ČINNOST V TÉTO DOBĚ ZAJIŠŤUJE ALEKOS BARDOŇ.

STŘEDA 9.11. V 9.00 SRAZ VE ZDRAVÉ KAVÁRNĚ OBLASTNÍ SHROMÁŽDĚNÍ, ÚČAST NUTNÁ, VÝBĚR ČLENSKÝCH ZNÁMEK.

POZOR ZMĚNA VE ČTVRTEK 10.11. V 8.30 KERAMIKA SVČ DUHA.

V SOBOTU 19. 11. RESTAURANT DAY PREZENTACE SONS NÁM. SVOBODY.

VE ČTVRTEK 24. 11. V 15.00 VERNISÁŽ PRO VEŘEJNOST V HOSPODĚ U DOBRÉ POHODY V NOVÉ ČERVENÉ VODĚ, VÝSTAVA SONS DO 24.12.

VELKOU RADOST NÁM I NAŠIM SPOLUOBČANŮM DĚLALY PO CELÝ ROK AKCE PRO VEŘEJNOST, A TO ZEJMÉNA TRHY SPOJENÉ S RŮZNÝMI HRAMI, SOUTĚŽEMI A PREZENTACEMI VÝROBKŮ SONS Z KLUBU ŠIKULA A SEBEOBSLUHA KONANÉ KAŽDÝCH 14 DNÍ, AŤ UŽ TO BYLY BŘEZNOVÉ VELIKONOČNÍ TRHY, SOUSEDSKÁ TRHOVÁ SLAVNOST NA KONCI KVĚTNA ČI KEJKLÍŘSKÁ SLAVNOST USKUTEČNĚNÁ V ČERVENCI, PO NÍŽ V ZÁŘÍ NÁSLEDOVALY TRHY BABÍHO LÉTA A V NEPOSLEDNÍ ŘADĚ PŘEKRÁSNÁ DÝŇOVÁ SLAVNOST KONANÁ V POLOVINĚ ŘÍJNA SPOJENÁ S NABÍDKOU DOMÁCÍCH DOBROT JAKO BYL NAPŘÍKLAD DÝŇOVÝ ŽELATINOVÝ DORTÍK, VLÁČNÁ BUCHETKA, DÝŇOVEC BORŮVKOVÝ, HOKAIDO ŠTRÚDL NA DVA ZPŮSOBY NEBO DÝŇOVÝ KARBANÁTEK, VŠE Z KLUBU SEBEOBSLUHA. SPOLEČNÝMI SILAMI JSME TUTO SOUTĚŽ VYHRÁLI A ZÍSKALI 900 KČ NA ÚTULEK PRO KOČIČKY V HANUŠOVICÍCH. TO, ŽE MŮŽEME POMÁHAT DRUHÝM, NÁS TĚŠÍ DVOJNÁSOB.

TAKÉ RESTAURANT DAY BYL HODNOCEN JAKO NEJ NEJ AKCE SPOLU S VÝSTAVOU V KATOVNĚ, KTERÁ MĚLA ZNAČNÝ OHLAS A JE CHVÁLENA ZA KOMPOZIČNÍ ŘEŠENÍ A VELKÝ ROZSAH VYSTAVOVANÝCH EXPONÁTŮ, DLE MÍNĚNÍ VEŘEJNOSTI. LIDÉ PÍŠÍ SVÉ DOJMY DO KNIHY A PODLE JEJICH REAKCÍ SE JEDNÁ O NEJLEPŠÍ VÝSTAVU OD ZAČÁTKU ROKU V IC KATOVNA.

ZA TOTO OBDOBÍ JSME OSLOVILI VELKOU ČÁST JESENICKÝCH SPOLUOBČANŮ A ZÍSKALI U NICH VELKÝ RESPEKT.

POBYTOVÁ ČTYŘDENNÍ OZDRAVNÁ AKCE V NAŠEM MILOVANÉM EDELU BYLA OPĚT ZAJÍMAVÁ A VŮBEC NÁM NEVADILO, ŽE POČASÍ BYLO DUŠIČKOVÉ, NAŠE DUŠIČKY SI LEBEDILY A VYRÁBĚLI JSME RŮŽENKY, HRÁLI HRY PRO NS, CHODILI NA VYCHÁZKY, NAVŠTÍVILI MUZEUM, SETKALI SE S KAMARÁDY ZE ŠUMERKU, KTEŘÍ BYLI ZROVNA NA LÉČENÍ, A S NAŠIMI ČLENY ZE ZLATÝCH HOR.

Lorňon - listopad 2016


Obrázky