Lorňon - březen 2016

Publikováno 25.02.2016 20:42 Odbočka Jeseník


Obrázek

banner noviny (jpg; 49 KB) 

 

 

 

VITAMÍN C V POMERANČI

OD RÁNA SI ZPÍVÁ, TANČÍ.

TRALALA, ZA CHVÍLI

ZNIČÍM VŠECHNY BACILY!!!

PROGRAM NA BŘEZEN 2016

BOHUŽEL SE NÁM OPĚT NEVYHNULY SMUTNÉ UDÁLOSTI, A TAK JSME MINUTOU TICHA UCTILI PAMÁTKU  NÁHLE ZESNULÉ IVONY RŮŽIČKOVÉ. DALŠÍ NAŠI  ČLENOVÉ  SE STATEČNĚ POPRALI NEJEN S  ŘÁDÍCÍMI CHŘIPKAMI, ALE I  S OPERAČNÍMI SKALPELY. MOC NA VÁS MYSLÍME A DRŽÍME PALCE.

 

BĚŽNÉ NACHLAZENÍ LZE VĚTŠINOU V ZAČÁTKU ZLIKVIDOVAT -  KROMĚ ZÁZVOROVÉHO ČAJE MŮŽE POMOCI TAKÉ POLÉVKOVÁ LŽÍCE MEDU POŘÁDNĚ POSYPANÉHO SKOŘICÍ. NEZAPÍJET, ABY SE NÁM SMĚS HEZKY ROZLILA UVNITŘ A NEBYLA HNED SPLÁCHNUTA. A ZA VŠECHNY SONSÁČKY SI MOC PŘEJI, ABY SE NÁM CHŘIPKA VYHLA A MOHLI JSME SE RADOVAT Z NADCHÁZEJÍCÍCH DNÍ.

  

KERAMIKA KAŽDÉ ÚTERÝ OD 8. DO 11 HODIN V SVČ DUHA.

PO KERAMICE  ZAČÍNAJÍ  SOCIÁLNÍ  KLUBY ZAMĚŘENÉ  NA SPOLEČNÁ POSEZENÍ, ŘEŠENÍ OSOBNÍCH PROBLÉMŮ, INDIVIDUÁLNÍ POHOVORY A  VYŘIZOVÁNÍ OSOBNÍCH ZÁLEŽITOSTÍ ČLENŮ SONS. SRAZ ZÁJEMCŮ  PŘED KAPLÍ  V 11.00. 

VE STŘEDU 9. 3.  SE KONÁ  BOWLINGOVÝ TURNAJ OD 9 HODIN VE SKVOŠI U AUTOBUSOVÉHO NÁDRAŽÍ. ZÁJEMCI DOSTVTE SE VČAS.

V NEDĚLI 20. 3. OD 10 HODIN PREZENTACE  SONS NA JESENICKÉM NÁMĚSTÍ - VELIKONOČNÍ TRHY, KDY SE NAŠE ODBOČKA BUDE PREZENTOVAT VÝROBKY Z KLUBU ŠIKULA A SEBEOBSLUHY. AKCE JE VE SPOLUPRÁCI S JESENICKÝMI TRHY.

AKCE PRO VEŘEJNOST, KTERÝMI PREZENTUJEME NAŠI ODBOČKU - MÁME VYROBENA TRIKA S VESELÝM POTISKEM S RŮZNÝMI MOTIVY, DÁLE BALÍČKY S KOUPELOVOU SOLÍ, KERAMICKÉ VÝROBKY S VELIKONOČNÍ TEMATIKOU A DOBRŮTKAMI Z KLUBU SEBEOBSLUHY.

NA VELIKONOČNÍ PREZENTACI PRO VEŘEJNOST  VYRÁBÍME ENKAUSTICKÁ VELIKONOČNÍ VAJÍČKA, KTERÁ BUDEME ZDOBIT MALÝM ČOKOLÁDOVÝM PŘEKVAPENÍM, OZDOBNÉ KRABIČKY,  BÁBOVKOVÉ KOŘENÍ V NAZDOBENÝCH DÓZIČKÁCH A MNOHO DALŠÍCH VÝROBKŮ PRO RADOST.

 

KROMĚ TOHO PŘIPRAVUJEME DO STŘEDEČNÍCH ČTENÁŘSKÝCH KLUBŮ I RŮZNÉ TESTY, 2. BŘEZNA   BUDE TEST ZE ZNALOSTI SLOVENŠTINY. POKUD NEVÍTE, CO TO JE NEZABUDKA, ČUČORIEDKA, ŤAVA, KLAMÁR NEBO POŽERÁK, MĚLI BYSTE SE ZÚČASTNIT TOHOTO KVÍZOVÉHO KLUBU. 

KLUBOVÁ ČINNOST KAŽDOU STŘEDU OD 14 DO 17 HODIN

 

2. 3.      ČTENÁŘSKÝ KLUB - ČTENÍ Z KNIHY ZELENÁ LÉKÁRNA

9. 3.       SEBEOBSLUHA - SÝROVÁ ROLÁDA

16. 3.     KLUB ŠIKULA - VELIKONOČNÍ TVOŘENÍ

23. 3.    ESTETIČNO A ROZVOJ OSOBNOSTI - POVÍDÁNÍ S BROŇOU HYVNAROVOU O AFRICKÉ MISI

VE STŘEDU 10. ÚNORA JSME USPOŘÁDALI PREZENTACI OO JESENÍK PRO VEŘEJNOST  S NÁZVEM DEN PRO RADOST. AKCE SE KONALA NA NÁMĚSTÍ, KDE JSME SI PRONAJALI STÁNEK OD MĚSTSKÉHO ÚŘADU. A PŘESTOŽE TEN DEN BYLA ZIMA, KTEROU PROVÁZEL DÉŠŤ SE SNĚHEM, NAKONEC Z TOHO VYŠLO MOC HEZKÉ DOPOLEDNE. ROZDÁVALI JSME KOLEMJDOUCÍM DROBNÉ DÁRKY PRO RADOST - KERAMIKU, MALOVANÉ KAMENY, ENKAUSTICKÁ SRDÍČKA, ČAJE, ČOKOLÁDOVÉ BERUŠKY, KORNOUTY S KŘÍŽALAMI, DOMÁCÍ ŠTRÚDL A RŮZNÉ DALŠÍ VÝROBKY. NAŠE NELLI VYROBILA ÚŽASNÉ DOMÁCÍ NUDLE, KTERÉ OPRAVDU VÝBORNĚ CHUTNAJÍ V KUŘECÍM VÝVARU A NUTNO ŘÍCI, ŽE LIDÉ BYLI VELMI PŘEKVAPENI, CO VŠE UMÍ VYTVOŘIT LIDÉ SE ZRAKOVÝM HANDICAPEM, NĚKTEŘÍ SE K CELÉ AKCI STAVĚLI TROCHU NEDŮVĚŘIVĚ, ALE VŠICHNI NAKONEC ODCHÁZELI SPOKOJENI A MY JSME BYLI RÁDI, ŽE JSME JIM TOUTO CESTOU ZPŘÍJEMNILI DEN.