Čtvrtý díl čtenářského klubu

Publikováno 16.06.2023 13:05 Železník Vojtěch


Obrázek
Začíná: 29.06.2023 17:00
Končí: 29.06.2023 18:30
Kde: Online

Online čtenářský klub

Přijměte pozvání na online čtenářský klub

KDY:    čtvrtek 29. června od 17:00

KDE:     v aplikaci Teams – přihlašovací formulář na tomto odkazu:
https://1url.cz/@prihlaseni_ctenarsky_klub_4

 

Čtenářský klub

Zveme všechny literární nadšence do čtvrtého dílu Čtenářského klubu na téma „Pátrání“, které jsme si zvolili v minulém dílu.

Jeho cílem je přečtení knihy na toto téma, její představení a zhodnocení ostatním účastníkům. Vítán je Váš upřímný názor, jak pozitivní, tak i negativní, na knihu, autora nebo jakékoli připomínky nebo asociace k Vámi prezentovanému dílu.

Vítáni jsou i hosté, kteří se minulých dílů neúčastnili. Můžete jen poslouchat a klidně se také zapojit do diskuse o prezentovaných dílech.
Tuto aktivitu můžeme chápat také jako inspiraci pro své další čtení.

Podle vašeho zájmu budeme v budoucnu zvát také zajímavé hosty a autory.

Těšíme se na literární diskusi a zajímavosti.

Na tuto besedu je nutné se přihlásit pomocí formuláře Microsoft Teams. Pokud byste měli jakékoli potíže s vyplněním formuláře, kontaktujte telefonicky Petru Trunečkovou na tel: 736 671 586. Ta Vám s vyplněním pomůže. Případně kontaktujte pracovníka SONS ve Vašem okolí. Formulář lze vyplnit z jakéhokoli počítače či mobilního zařízení. Není tedy třeba vyplňovat z vlastního počítače.
Po vyplnění formuláře Vám bude na e-mail zaslán odkaz pro připojení ke schůzce. Nejpozději však hodinu před plánovaným začátkem akce, tedy v 16:00.
V tento čas bude také schůzka zpřístupněna pro zkušební připojení.
Formulář se Vám zobrazí také po načtení QR kódu pod tímto příspěvkem.

Místnost v Teams bude přístupná od 16:00. Od této doby do 17:00 je dobré využít k vyzkoušení funkčnosti připojení a mikrofonu. Po 17:00 hodině již nemáme kapacitu tyto záležitosti řešit. Děkujeme za pochopení.

Pro hladký a příjemný průběh besedy je důležité, aby účastníci uměli vypnout a zapnout mikrofon. Pokud si nejste jistí, jak tuto funkci na Vašem zařízení ovládat, prosíme, kontaktujte Jirku Sedláčka na tel: 732 876 513. Rád Vám poradí, jak na to.
V ideálním případě se spojte s lektorem SONS či Tyflocentra ve vašem okolí a připojení si vyzkoušejte ještě před konáním akce. Vyhnete se tak zbytečnému stresu v den konání.

Můžete také využít návod na připojení, který jsme pro Vás zpracovali a je umístěn na naší webové stránce. Přímý odkaz na návod je zde: https://1url.cz/@navod_pripojeni_ms_teams
Odkaz na schůzku vám bude zaslán po vyplnění formuláře, viz. výše.

 

Těšíme se na Vás!

Za tým SONS online

Vojtěch Železník

 


Obrázky

QR kód pro načtení přihlašovacího formuláře QR kód pro načtení přihlašovacího formuláře