Beseda plná muziky s Radimem Vojtkem

Publikováno 02.08.2022 14:38 Železník Vojtěch


Obrázek
Začíná: 03.08.2022 17:00
Končí: 03.08.2022 18:30
Kde:

Přijměte pozvání na online besedu plnou muziky s Radimem Vojtkem.

KDY:      středa 3. srpna od 17:00

KDE:      v aplikaci Teams – přihlašovací formulář na tomto odkazu:
https://forms.office.com/r/qiRitjvqPi

Radim Vojtek

Radim Vojtek je nevidomý profesionální muzikant tělem i duší. Vystudoval housle a klavír na konzervatoři Jana Deyla. K tomu si ještě přidal obor ladění klavírů a příbuzných nástrojů.
Od malička se hlavně lidové muzice věnuje naplno a jak on sám říká, „hraje od nevidím do nevidím“. Jeho vášeň k muzice je tak velká, že se nám málem nepodařilo vměstnat se do jeho nabitého kalendáře muzikanta a ladiče.
V této online besedě nám zazpívá a zahraje pár písní ze svého neskutečně velkého repertoáru a popovídá o tom, jak k muzice přišel, jaký byl jeho životní příběh, co by nevidomého primáše cimbálové muziky Falešnica a jak založil hudební duo Vojodeyl.
O tom, že Slovácko odkud Radim pochází, je kraj dobré muziky a vína, nemusíme dlouze psát. Můžeme ale s jistotou říci, že tato beseda bude díky Radimově osobitosti a talentu jednou z těch, na které se nezapomíná.
Povinná výbava k besedě, je alespoň dva dotazy na Radima a alespoň dvě deci dobrého vína. 
Budeme se na vás těšit a slibujeme fantastický zážitek. Na své si přijdou všechny generace.

Na tuto besedu je nutné se přihlásit pomocí formuláře Microsoft. Pokud byste měli jakékoliv potíže s vyplněním formuláře, kontaktujte telefonicky Petru Trunečkovou na tel: 736 671 586. Ta vám s vyplněním pomůže. Případně kontaktujte pracovníka SONS ve vašem okolí. Formulář lze vyplnit z jakéhokoliv počítače, či mobilního zařízení. Není tedy třeba vyplňovat z vlastního počítače.
Po vyplnění formuláře, vám bude na email zaslán odkaz pro připojení ke schůzce. Nejpozději však hodinu před plánovaným začátkem akce. Tedy v 16:00.
V tento čas bude také schůzka zpřístupněna, pro zkušební připojení.
Formulář se vám zobrazí také po načtení QR kódu pod příspěvkem.

Ve formuláři prosíme vyplňte vaši emailovou adresu, jméno a příjmení, město či obec a zda máte či nemáte zrakové postižení.

Setkáme se ve středu 3. srpna v 17:00 hodin v prostředí aplikace Teams. Besedu můžete sledovat na počítači, tabletu či mobilním telefonu. Pro hladký a příjemný průběh besedy je důležité, aby účastníci uměli vypnout a zapnout mikrofon. Pokud si nejste jistí, jak tuto funkci na vašem zařízení ovládat, prosíme kontaktujte Jirku Sedláčka na tel: 732876513. Rád vám poradí, jak na to.
Můžete také využít návodu na připojení, který jsme pro vás zpracovali a je umístěn na naší webové stránce. Přímý odkaz na návod: https://1url.cz/@navod_pripojeni_ms_teams
Schůzka bude přístupná od 16:00 pro vyzkoušení funkčnosti vašeho připojení. Odkaz na ni, vám bude zaslán po vyplnění formuláře, viz. Výše.

 

 

Těšíme se na Vás
Za tým SONS online,

Vojtěch Železník


Obrázky

QR kód pro načtení webové stránky přihlašovacího formuláře QR kód pro načtení webové stránky přihlašovacího formuláře