Společenství duševních sportů

Publikováno 05.02.2022 15:42 Odbočka Česká Lípa

SPOLEČENSTVÍ DUŠEVNÍCH SPORTŮ

Na pozvání předsedy Společenství duševních sportů pana Jaroslava Slaniny jsme vyrazili v sobotu 5.2.2022 do Prahy, kde jsme navštívili jejich klubovnu. Po dlouhé herní sezoně, kterou protáhla pandemie, se konečně povedlo vyhlásit vítěze soutěží, které se během té doby uskutečnili. Vyhlášení bylo připraveno pro pozvané, kteří se umístili na prvním až třetím místě každé společenské hry, např. Pirátské kostky, Othello, Ukradené slepice. Jednotlivé vyhlašování soutěží bylo vždy rozděleno pauzou, vyplněnou písničkami živé kapely. Každý, kdo soutěžil, dostal diplom. Kdo se umístil na prvních třech místech, obdržel medaili, cenu a ten, kdo vyhrál v celkovém součtu, dokonce pohár. Na oslavu vítězům byl připraven přípitek a také pohoštění – výborný dort a chlebíček. Jelikož Česká Lípa byla ve velkém zastoupení, bude vyhlášení výsledků soutěžících z České Lípy 2.3.2022 i s malým ceremoniálem přímo v naší klubovně, i když bez účasti manželů Slaninových. Přesto je se na co těšit.

Blahopřejeme všem hráčům, kteří se zúčastnili a děkujeme manželům Slaninovým za dlouhodobou spolupráci s naší odbočkou.