Smlouva o spolupráci NRZP ČR s časopisem RESPEKT

Publikováno 20.07.2022 12:08 Odbočka Semily


Obrázek

Dovoluji si zde publikovat informaci Mgr. Václava Krásy, předsedy NRZP ČR, která by mohla zajímat i členy SONS

 

Informace č.: 58 – 2022 (Informace o časopisu Respekt)

Vážení přátelé,

NRZP ČR uzavřela s časopisem Respekt smlouvu o spolupráci. Předmětem spolupráce je, že časopis Respekt bude uveřejňovat důležité informace týkající se problematiky zdravotního postižení a bude uveřejňovat informace o činnosti NRZP ČR. Jako protihodnotu NRZP ČR poskytne informace o časopisu a zároveň informaci o tom, že časopis Respekt poskytuje velkou slevu pro držitele průkazu TP, ZTP a ZTP/P. Tato sleva činí 30 %. Časopis Respekt tuto dohodu nabídnul s tím, že usiluje o to, aby informace, které poskytuje, byly k dispozici co největšímu počtu čtenářů.

Pokud byste měli zájem objednat si předplatné časopisu s uvedenou 30 % slevou, můžete tak učinit prostřednictvím odkazu: www.respekt.cz/nrzp. Samozřejmě, že je nezbytné, abyste zároveň prokázali, že jste držiteli jednoho z výše uvedených průkazů. Časopis Respekt je týdeník.

Vážení přátelé, věřím, že pro vás tato nabídka bude zajímavá. Pokud byste si nevěděli rady, obraťte se na adresu predplatne@respekt.cz nebo +420 217 777 888 (každý pracovní den od 7.30 do 17.00, mimo pracovní dobu je k dispozici záznamník.

Přeji vám všechno dobré.

S pozdravem

 

Mgr. Václav Krása
předseda NRZP ČR

 

Odkaz na aktualitu na webu www.nrzp.cz:
https://nrzp.cz/2022/07/20/informace-c-58-2022-informace-o-casopisu-respekt/