Rubriky


Předvánoční setkání

Publikováno 20.12.2017 11:43 Odbočka Kyjov


Obrázek

I když máme letošní skoro celý rok takový trochu popletený díky rozsáhlé rekonstrukci našich prostor, tak jsme chtěli dodržet tradici vánočního setkání. Všechny naše věci jsou uloženy v bednách a krabicích mimo knihovnu, mezi nimi i stromeček s ozdobami a nádobí, takže jsme šli do inovací.

Tou první bylo, že s pozvánkou jsme všechny vyzvali, aby přišli na setkání se zabaleným dárečkem, který  nešel tradičně pod stromeček, ale do jutových pytlů a tam čekal na svůj čas.
V úvodu jsme si společně, za doprovodu harmoniky zazpívali koledy, popřáli krásné svátky a to další.
Druhou novinkou byl připravený samoobslužný bar na přípravu míchaných nápojů, kdy jsme museli trochu zainprovizovat a nedostatek nádobí nahradit zakoupením plastových produktů. Jenže ... místo připravené sebeoslužné výuky skoro každý využil služby přítomné barmanky-Anetky. Ale což, jsou svátky, takže vše odpuštěno a trochu lenosti dovoleno :-). A o který nápoj byl největší zájem? Kupodivu ty nealkoholické ležely ladem a z alkoholických vyhrálo mojito. Po společném přípitku následovalo to tajemné překvapení. Každý si z jutového pytle vylovil zabalený dárek, který mu osudem náležel a pak záleželo na každém, zda si uchová překvapení pod svůj stromeček, anebo zvědavosti podlehne a hned rozbalí.

A tak jak jsme si popřáli vzájemně, přejeme i vám: pohodu svátků vánočních a do nového roku pevné zdraví a veliký kus štěstí!

Obrázky

Koledování Koledování
Ingredience na míchané nápoje čekají Ingredience na míchané nápoje čekají
Dárky připraveny Dárky připraveny
Mícháme Mícháme
Nadělujeme Nadělujeme

 Podpora

Technické informace

812023 (od 28.10.2012)

Web technicky provozuje:

K jakémukoliv užití textů a obrázků uvedených na tomto serveru je třeba souhlas provozovatele.
Copyright © 2012 - 2018 SONS ČR, z. s.

Ochrana osobních údajů (GDPR)

 

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.