Pozvánka na srpnový 1denní zájezd do vodního světa Wisła v Polsku

Publikováno 12.07.2022 15:35 Odbočka Šumperk


Obrázek
Začíná: 25.08.2022
Končí: 25.08.2022
Kde:

Srpnový 1denní zájezd do vodního světa Wisła v Polsku

         Již nyní Vás informujeme o chystaném srpnovém 1denním zájezdu s CK Hornet tour do polské Wisły, a to ve čtvrtek 25. 8. Cena 1 250 Kč zahrnuje: doprava luxusním klimatizovaným autobusem ze Šumperka a do Šumperka (+ nástupy po trase – např. Zábřeh, Mohelnice), vstupy do vodního parku, komplexní cestovní pojištění na 1 den do zahraničí (včetně storno-pojištění), služby průvodce – delegáta. Samozřejmostí je pojištění proti úpadku (krachu cestovní kanceláře). Zájemci se mohou závazně hlásit do 8. srpna, dokdy také zaplatí zájezd v ceně 1 250 Kč, děti 4-14 let včetně platí 1 100 Kč, děti do 3 let dohodou.

         Ve městě se nachází vodní park Tropikana, který je součástí hotelu Gołębiewskia, kam je vstup v ceně pobytu. Přijdete určitě na své: jsou zde vnitřní i venkovní bazény,   sauny – finská,  borovicová eukalyptová,   solné

jeskyně, ledová a sněhová jeskyně a několik bazénků s jakuzzi-vířivkami (eukalyptový, luční květy, borovicový, vápenitý, hořečnatatý, lesní...) opět vnitřní i venkovní. Mnoho různých vodních atrakcí – tobogány, mořské vlny, centrifugy, vnitřní písečné plážičky s možností stavět v písku...

Součástí hotelu jsou pro hotelové hosty stylové restaurace a kavárny, salon her, bowling, billiardy, taneční kavárna. Dále nabízíme návštěvu tržnice.

Toto malebné lázeňské horské městečko se nachází ve Slezském vojvodství v srdci Slezských Beskyd, v chráněném krajinném parku „Park Krajobrazowy Beskidu Śląskiego“, blízko pramene nejdelší a nejvodnatější polské řeky - Wisly. Je to středisko letních i zimních sportů. Cíl je od nás relativně blízko – jen něco přes 200 km od Šumperka, kousek od česko-polské hranice, 25 km východně od města Třince, tento neobjevený klenot je tedy doslova „za humny“.