Ohlédnutí za lednem

Publikováno 03.02.2022 15:57 Odbočka Šumperk


Obrázek

Ohlédnutí za lednem

Začátek roku je vždy náročný, protože musíme pohlídat termíny všech grantů a dotací a snažíme se získat, co nejvíce  finančních prostředků k zajištění chodu pracoviště, ale také pro kluby, kroužky či pobyty.  Práce na žádostech  bude pokračovat ještě v únoru, ale z větší části máme už splněno, a tak se můžeme pustit do plánování a organizování jiných věcí.

V lednu proběhla řada pravidelných aktivit. Někteří z vás využili nabídky a začali navštěvovat kurz angličtiny, trénování paměti, tvořivé kroužky, muzikoterapii, jiní navštívili besedu s Lukášem Otáhalem zaměřenou na mobilní telefony vhodné pro osoby se zrakovým postižením. Myslím, že kdo přišel, nelitoval, neboť Lukáš Otáhal poutavě a zároveň odborně vysvětloval a předváděl, co který telefon umí a pro koho je vhodný. Dále  proběhl klub Technika a my s Petrou Ďurkovou, Kroužek šikovných rukou či masáže. 

V únoru za vámi přicházíme s novou nabídkou zdravotního cvičení, které povede paní Vénosová a bude probíhat 2 krát měsíce v Relaxačním centru Maják v Šumperku, kdo by to chtěl vyzkoušet, neváhejte, ozvěte se a budou Vám sděleny bližší informace. Také bychom Vás chtěli pozvat na besedu s paní Olgou Kaštickou, která proběhne v Městské knihovně v Šumperku a bude povídat, jak vzniká rozhlasové čtení. Na tento měsíc také připadly jarní prázdniny, a tak jsme zkusili zajistit návštěvu solné jeskyně a bowling, upozorňujeme, že stále je nutné dodržovat nařízená opatření, a abychom společně někam mohli vyrazit, musíte být očkováni. Noste, prosím, certifikát s sebou.

Jsme rádi, že jsme společně vykročili do nového roku, a že znovu můžeme osobně se setkávat při rozmanitých aktivitách. Věříme, že pro vás máme připravenou pestrou nabídku a že si každý vybere to svoje.


Obrázky