Medailonek – Oblastní pobočka Příbram
Na pobočce jsme tři a fenka.
Jedna z nás vidí normálně, jedna tak napůl a jedna vůbec. Vodicí fenka vidí, co chce. Naprosto bezchybně registruje jídlo a pelíšek. Potřeby paničky vnímá stylem: „Dobře, půjdu s tebou, ale co za to?“ Neštěká, nekouše a je chytřejší, než vypadá. Miluje mrkev a sušená vepřová ouška.
Pro naše klienty, z nichž někteří mají také pejsky (a když se to u nás sejde, je to mazec), zprostředkováváme sociální poradenství a aktivizační služby. Máme štěstí na množství tvořivých talentů, kteří se s chutí a rádi zapojují do všeho, co si na ně vymyslíme.
TyfloArtu se účastníme podruhé s rozmanitou sbírkou výrobků.
Mezi našimi členy je minimálně jedna zpěvačka a hudebnice, vášnivá online hráčka, určitě takové tři spisovatelky, skoro nevidomý malíř, bylinkář, hromada kutilů a tělem a duší dobrodruhů.
Co přivezeme na TyfloArt 2025?
- Trička s vtipným potiskem
- Hrnečky s motivy ročních období od našeho malíře Karla Červenky
- Magnetky s motivy charakterizujícími kontinenty od stejného tvůrce
- Svíčky z palmového vosku
- Vůně do aroma lampy z palmového vosku
- Voňavé dekorace z mýdlové hmoty
- Náramky z korálků a minerálů
- Sůl do koupele
- Bomby do koupele
- Pletené věci (šály, čepice, povlaky na polštáře)
- Sbírku poezie a prózy s hororovou tématikou, do které přispěla naše členka Jana Dvořáčková
A možná u nás najdete ještě něco navíc.

