Komorní koncert nevidomého klarinetisty Milana Arnera a Stupkova kvarteta Olomouc

Publikováno 11.06.2018 15:07 Odbočka Olomouc


Obrázek

Koncert začínal v 18:00 hodin a chvíli před jeho začátkem bylo nutné přinést do hlediště židle navíc, protože kapacita sálu již byla naplněna.

Kromě pracovníků Oblastní odbočky SONS Olomouc a jejích členů si koncert nenechali ujít ani diváci z řad veřejnosti. Z Prahy nás svou návštěvou poctila vedoucí Oddělení sociálních služeb SONS Ing. Marie Kuncová a mezi diváky usedl i světově známý fotograf prof. Mgr. Jindřich Štreit, dr. h. c.

Úvodní slovo ke koncertu pronesl p. Jan Příborský, který obecenstvu Milana Arnera a Stupkovo kvarteto představil. Milan Arner vyprávěl o svých cestách po světě a zážitcích spojených s jeho hudbou. Díky tomu, co jsme slyšeli, jsme věděli, že půjde o nádherný zážitek a naše očekávání se naplnilo. Za tento krásný zážitek bychom Milanu Arnerovi i hudebníkům Stupkova kvarteta chtěli srdečně poděkovat. Naše díky patří také Moravské filharmonii za možnost uspořádat koncert v Mozartově sále.

K tomuto článku přikládáme fotografie z koncertu. Snad na Vás díky nim alespoň trochu dýchne slavnostní atmosféra, kterou jsme si my v hledišti vychutnali naživo.

 

Bc. Klára Kočí


Obrázky