Rubriky

Aprílová taneční zábava v Šumperku

Publikováno 24.04.2018 18:01 Odbočka Šumperk


Obrázek

 

 

 

APRÍLOVÁ TANEČNÍ ZÁBAVA

V ŠUMPERKU

 

 

Pestrá hudba, divoký tanec, bujarý smích a přátelská atmosféra. I těmito slovy se dá vystihnout společenská akce, kterou v sobotu 14. dubna 2018 pořádala šumperská odbočka SONS ve známém hotelu Grand. Tato velkolepá událost, považovaná již za tradiční, je velmi oblíbenou a zrakově postižení i příznivci organizace ji milují.

Těsně před zahájením začali sál zaplňovat první nedočkavci. Organizátorky dbaly na to, aby byl každý usazen se svými přáteli a známými k jednomu stolu a mohli nerušeně a naplno hovořit o všem možném. V tématech se meze nekladly. Než dorazili poslední z hostů, zábava už byla v plném proudu. Hudba postupně nabírala ty správné grády a na parketu se to rozjíždělo. Ivan Zela s partnerkou opět ukázali, že svou práci umí. Hráli a zpívali opravdu báječně. Z atmosféry bylo znát, že se lidé baví a důkazem později byly nadšené ohlasy.

V pozdních hodinách hudba utichla a bylo zahájeno celý večer očekávané losování o krásné a zajímavé ceny. Pozornost všech byla zaměřena na barevné lístečky s čísly a sálem se ozývalo radostné jásání výherců. Šikovný systém losování zajistil, že nikdo domů neodcházel s prázdnou.

Když z mikrofonu zaznělo, že se Aprílová taneční zábava chýlí ke konci, nikdo tomu nechtěl uvěřit. Vydatná večeře, drobné jednohubky a kvalitní pití dodaly hostům nezbytnou energii a někteří by zvládli pokračovat až do rána.

 

Poděkování za zajištění plynulého průběhu akce patří aktivním členům a přátelům.

děkujeme i těm, co poskytly věcné dary a podpořili tak organizaci SONS Šumperk.

 

 

Libuše Skálová

 

 

 

 

 

 

Obrázky

Sponzoři Sponzoři
Tonbola Tonbola
Hudba Hudba
Hosté Hosté
Tanec Tanec
Losování tomboly Losování tomboly

 Podpora

Technické informace

850084 (od 28.10.2012)

Web technicky provozuje:

K jakémukoliv užití textů a obrázků uvedených na tomto serveru je třeba souhlas provozovatele.
Copyright © 2012 - 2019 SONS ČR, z. s.

Ochrana osobních údajů (GDPR)

 

Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.