Nabídky práce

 

Chcete se aktivně zapojit do činnosti naší organizace? Níže naleznete nabídky pracovního uplatnění na aktuálně volných pozicích.

Příspěvky

Publikováno 30.10.2020 15:12, Pokorná Veronika

Vedoucí útvaru vnitřních vztahů

Hledáme vedoucího, který bude řídit chod útvaru, pod který spadají zejména všechny naše regionální odbočky, jichž je v rámci celé ČR více než 70, z toho 50 má vlastní pracoviště. Rádi bychom našli vůdčí, ale zároveň empatickou osobnost, která ráda pracuje s lidmi, umí naslouchat jejich problémům a tyto jim pomůže efektivně řešit; osobnost, která je schopna pracovat na postupném rozvoji svěřené agendy, hledá nové, lepší cesty řešení problémů a nastavování činností. Je třeba často komunikovat s kolegy přímo na jejich pracovištích, tedy s výkonem pozice souvisí cestování po celé ČR. 

Publikováno 06.11.2020 08:06, Pokorná Veronika

Odbočka Most - pracovník v sociálních službách

Práce spočívá v přímém poskytování sociálně aktivizační služby pro osoby se zrakovým postižením (dospělí a senioři v produktivním věku). Jedná se o organizaci a vedení volnočasových aktivit zaměřených na integraci nevidomých a slabozrakých klientů. Práce spočívá jak v přímé účasti pracovníka při poskytování služeb, tak i v depistáži, komunikaci s institucemi, přípravě a organizaci nových služeb apod. Zobrazena stránka 1 z 1 (celkem 2 záznamů)
Jít na stránku: 1