On-line beseda - Vodicí pes – nejlepší přítel i anděl strážný na cestách tmou

Publikováno 21.11.2022 10:48 Odbočka Praha západ a KC Vrchlická


Obrázek
Začíná: 23.11.2022 17:00
Končí: 23.11.2022 18:30
Kde: Praha

Milí přátelé,

dovolte Vás pozvat na Online besedu s Lenkou Krejdlovou se střediska vodicích psů v Praze Jinonicích:

KDY? Ve středu 23. listopadu 17:00 hodin

KDE? v aplikaci Teams – přihlašovací formulář na tomto odkazu:

https://forms.office.com/r/rj395sUyc7

Vodicí pes – nejlepší přítel i anděl strážný na cestách tmou

Srdečně vás zveme na besedu nejen o výcviku vodicích psů s paní Ing. Lenkou Krejdlovou, vedoucí Střediska výcviku vodicích psů v Praze Jinonicích.

Povídat si budeme o všem, co s vodicími psy souvisí. O vhodných plemenech, o výcviku, o možnostech, které vodicí pes nevidomému přináší a jak mu pomáhá v praxi, ale zabrousíme i do historie vzniku Střediska výcviku vodicích psů a jeho provozu dnes. Prostor bude samozřejmě i pro vaše dotazy.

Na tuto besedu je nutné se přihlásit pomocí formuláře Microsoft. Pokud byste měli jakékoliv potíže s vyplněním formuláře, kontaktujte telefonicky Petru Trunečkovou na tel:736 671 586 Ta vám s vyplněním pomůže. Případně kontaktujte pracovníka SONS ve vašem okolí. Formulář lze vyplnit z jakéhokoliv počítače, či mobilního zařízení. Není tedy třeba vyplňovat z vlastního počítače.

Po vyplnění formuláře, vám bude na email zaslán odkaz pro připojení ke schůzce. Nejpozději však hodinu před plánovaným začátkem akce. Tedy v 16:00. Přihlášky provedené po 16:00 Již nebudeme schopni odbavit.

Formulář se vám zobrazí také po načtení QR kódu v přiložené pozvánce.

Místnost v Teams bude přístupná od 16:00. hodin. Od této doby do 17 je dobré využít k vyzkoušení funkčnosti připojení a mikrofonu. Po 17:00 hodině již nemáme kapacitu tyto záležitosti řešit. Děkujeme za pochopení.

Těšíme se na Vás!

Technické podmínky účasti – stabilní připojení k internetu, funkční PC nebo mobil, sluchátka a mikrofon, je-li třeba. Pro poklidný průběh akce doporučujeme vyhradit si čas pouze na tuto aktivitu, zvolit vhodné a klidné prostředí bez zbytečných ruchů okolí. Děkujeme.

Doporučujeme také pročíst si návod a informace o připojování na následujícím odkazu.https://www.sons.cz/Navod-na-pripojeni-ke-schuzce-v-MS-Teams-P4012017.html

Za tým SONS online, Hanka Petrová