Mimořádná důležitá informace

Publikováno 13.04.2021 11:03 Odbočka Olomouc


Vážení přátelé!

V pátek 11. dubna vyhlásil ministr zdravotnictví nová opatření, která měla následovat po ukončení nouzového stavu v souvislosti s epidemickou situací. Mimo jiné oznámil, že ve vnitřních prostorech se může scházet od 12. dubna až 10 osob, ve vnějších prostorách až 20 osob. Tuto informaci spolu s oznámením o dalším rozvolnění jsme uveřejnili v Důležitých informacích č. 14/2021.

Vláda ČR na včerejším zasedání novým usnesením tyto počty opět změnila s tím, že tak jako dosud se ve vnitřních i vnějších prostorách mohou scházet pouze 2 osoby.

V Informacích jsme současně sdělovali, že vedení SONS zatím vyčkává na nařízení, která se týkají přímo ambulantních a terénních služeb, což se týká i naší organizace. To tedy znamená, že se zatím dosavadní omezený režim i v naší odbočce nemění. Pokud se chcete seznámit s podrobnostmi v aktuálním nařízení vlády ČR, tak je najdete na odkazu:

https://www.vlada.cz/cz/epidemie-koronaviru/dulezite-informace/nouzovy-stav-a-mimoradna-opatreni-_-co-aktualne-plati-180234/

Všechny zdraví a pevné nervy přeje za pracovníky odbočky J. Příborský